Ubytování Vranov nad Dyjí

Ubytování Vranov nad Dyjí

 

Certifikovaný průvodce NP Podyjí - vycházky do NP Podyjí s průvodcem

Zuzana Solařová - průvodce NP Podyjí

 Certifikát průvodkyně NP Podyjí

NP Podyjí - certifikovaní průvodci

Ledové sluje v NP Podyjí - historická pohledniceOd 1.1.2009 mohou návštěvníci Vranovska navštívit území Národního parku Podyjí s kvalifikovanými průvodci, kteří jsou držiteli certifikátu uděleného Správou Národního parku Podyjí. Podmínkou získání tohoto certifikátu bylo absolvování kurzu pro průvodce pořádaného Správou NP Podyjí a složení závěrečných zkoušek. Certifikát opravňuje jeho držitele k provádění průvodcovské služby na veřejnosti přístupných stezkách pro fyzické či právnické osoby, které si tuto službu u certifikovaného průvodce objednají.

Vranov nad Dyjí - historická pohlednice Zuzana Solařová
certifikovaná průvodkyně NP Podyjí

Zuzana Solařová získala certifikát průvodce NP Podyjí v roce 2008 a od následujícího roku vykonává průvodcovské služby. V činnosti průvodkyně se specializuje především na západní část NP Podyjí a v oblast Vranova nad Dyjí.
Paní Solařová žije na Vranovsku již od dětských let a ve své profesní praxi působila především v průvodcovských profesích (průvodkyně na vranovském zámku, zámku Uherčice, ve vodní elektrárně Vranov, v Louckém klášteře, vinařském muzeu...). Jako průvodkyně získala bohaté zkušenosti a poznatky o lokalitě Vranovska (historie, kuturní památky, technické památky, příroda...).
Podrobné znalosti o přírodě NP Podyjí získává každodenně i ve svém osobním životě, neboť s rodinou bydlí na hájovně přímo v NP Podyjí.

Služby certifikované průvodkyně NP Podyjí

Zuzana Solařová nabízí odborné průvodcovské služby pro skupiny, školní výlety nebo i jen pro malé skupinky nebo rodiny. Vycházky spojené s poznáváním přírodních zajímavostí NP Podyjí a Vranova nad Dyjí, s návštěvou historických památek, vyhlídkových bodů, technických objektů. Zajímavé informace o historii Vranova nad Dyjí a Vranovska.
 

Thayatal - historická pohledniceVycházky do NP Podyjí a okolí Vranova nad Dyjí

Po dobu přerušení průvodcovské činnosti paní Solařové doporučujeme využít zajímavé možnosti vycházek v okolí Vranova nad Dyjí, které jsou spojené se zajímavou "poznávací hrou" - viz. tzv. hledačky.
Hledačky mohou využít jak školní výlety a rodiny s dětmi, tak i jednotlivci, kteří se chtějí zábavnou formou seznámit se zajímavostmi Vranova nad Dyjí a okolí.
Zájemci o vycházku v NP Podyjí (školní výlety apod.) mohou rovněž využít služeb Infocentra NP Podyjí - viz. kontakt.

Fotogalerii jedné z vycházek do okolí Vranova nad Dyjí najdete vlevo na této stránce.
 

Kontakt, informace, objednávky:

paní Zuzana Solařová

mobil:: (+420) 739 302 038
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web: www.vranov.info/pruvodce
 

Doporučujeme ubytování: viz.  www.vranov.info/objednavka-ubytovani-vranov-nad-dyji-vranovska-prehrada

© 2017 ubytování Vranov nad Dyjí Vranov.info - Ubytování Vranov nad Dyjí Web by Golden Orange CMS by Joomla!