723 560 485 | info@vranovnaddyji.cz

Ubytování Vranov nad Dyjí

Ubytování Vranov nad Dyjí

 • 02.jpg
 • 03.jpg
 • Novy-Hradek-1.jpg
 • slide-Hardeggska-vyhlidka.jpg
 • slide-mlyn-Lesna.jpg
 • slide-NP-Podyji-nad-Hamerskymi-vrasami-1.jpg
 • slide-zamek-Vranov-2.jpg
 • zelezna-opona.jpg
InfoCentrum Kniha návštěv Zadat poptávku

V této návštěvní knize můžete sdělit své dotazy, názory a zkušenosti s pobyty na Vranovsku.  Za příspěvky děkujeme. Vaše komentáře a poznatky poslouží i dalším návštěvníkům Vranovska.

Poznámka: zadané jméno a e-mailová adresa se v komentářích nebudou objevovat.

Komentáře  

+2 #15 M. Judová 2014-06-25 12:01
Byli jsme s žáky 9. třídy na posledním školním výletě ve Vranově. Bydleli jsme ve Sportclubu. Byli jsme velmi spokojení, pěkné sociální zařízení, skvěle vybavená kuchyňka, ubytování moc fajn. Úplně nejlepší byl pan Ryšavý, správce ubytovny - velmi ochotný a obětavý člověk. Díky němu jsou naše vzpomínky na výlet jen pozitivní. deváťáci ze ZŠ Polnička
+1 #14 Lenka Benešová 2014-06-23 20:15
Prožili jsme letos školní výlet se šesťáky ve Vranově nad Dyjí a jeho okolí. Musím velmi ocenit jak krásnou přírodu Podyjí, nádherný výhled na Vranovský zámek, výbornou kuchyni v Country saloonu ve Vranově, pěkné ubytování v turistické ubytovně Sportclub, ale zejména nadstandartní přístup manželů Ryšavých a jejich péči o nás. Děkujeme, rádi se k Vám budeme vracet.
+1 #13 Helena Bekeová 2014-04-09 19:28
Byla jsem s dcerou ubytována v penzionu Hamry v dubnu roku 2013. Vřele doporučuji. Penzion je umístěn v klidné lokalitě jen pár minut od centra. Je zde i možnost posezení venku. Majitelé jsou velmi příjemní a starostliví lidé. Starali se o nás nad rámec povinností.
+1 #12 Bača Milan 2013-08-16 20:25
Prožili jsme krásnou dovolenou v soukromí retro ubytování u manželů Piwowarczikových v Vranov nad Dyji. Maximálně jsme byli spokojeni s ubytováním,můžeme všem známým doporučit.Ubytování je krásné, velké a čisté se vším vybavením za příjemnou cenu. :D Bylo tam vše príma a moc děkujeme a někdy na viděnou,manželé Bačovi :lol:
+3 #11 Petr V. 2013-06-30 20:52
Podýjí je kus krásného území pro strávení příjemné dovolené. Bohužel už ji máme za sebou. :sigh: Ubytování v penzionu Hamry mohu pochválit a samozdřejmě doporučit, měli jsme tam vše co jsme k pobytu potřebovali. Dále doporučuji rest. Country saloon na náměstí ve Vranově a rest. U Vodnáře na přehradě. Kde nám nechutnalo bylo u Švestků v Čížově! Mějte se
+3 #10 Ludmila Hermanová 2013-06-07 15:58
Vranov je opravdu velmi vyhledáváná lokalita, zasazená do krásné přírody.Obzvláště turistická ubytovna sportclub, nabízející velkolepý výhled na Vranovský zámek. Využili jsme nabídky pana Ryšavého a strávili jsme zde se třídou 3 dny báječného školního výletu. Ubytovna je útulná, čistá,poskytující veškerý komfort- nic by však nefungovalo bez milého a ochotného majitele p. Ryšavého, který poradí s programem, i během pobytu se zeptá, zda je vše podle vašich představ, vyhoví všem požadavkům a taky má smysl pro humor. Myslím ,že mluvím za celou třídu i profesory, když řeknu, že to byl nezapomenutelný výlet a že se rádi vrátíme.
+3 #9 Němcovi 2013-05-31 19:37
Pan Ryšavý z penzionu Relax nás doslova zachránil, když jsme na cestě po cyklostezce Vídeň-Praha píchli. Přijel pro nás do 20 km vzdálené vesnice a pak nám ještě pomohl s opravou kola. V penzionu jsme byli jednu noc. Je hezký, klidný, čistý. Pan Ryšavý je moc milý a přátelský. Můžeme jenom doporučit.
+3 #8 Matoušková 2013-05-02 11:19
Strávili jsme s přítelem prodloužený víkend (19.-21.4.2013) v penzionu RELAX a byli jsme velmi spokojeni. Pobyt mimo hlavní sezónu má svůj půvab hlavně ve větším klidu. Užili jsme si výlety i skvělou večeři. Děkujeme za neformální přístup i pěkné ubytování.Bude-li příležitost, rádi se vrátíme.
+2 #7 Dana Marečková 2013-04-16 08:52
Úžasně strávený první jarní víkend v krásném prostředí ve Vranově nad Dyjí - prohlídka nádherného vranovského zámku, vyhlídková plavba lodí po Vranovské přehradě, objevení pro nás dosud neznámé zříceniny hradu Cornštejn, velmi příjemné ceny u slavnostního víkendového menu v několika místních restauracích. A jako bonus ubytování v penzionu Relax - pěkné, čisté, dobře vybavené, v klidném prostředí + velmi vstřícné a milé jednání majitele. Byli jsme zde ubytováni již podruhé a jsem si jistá, že pokud navštívíme Vranovsko znovu, opět budeme volit stejně. Děkujeme. Marečkovi
+1 #6 Rodina Furbeckova 2013-04-15 17:21
Tento víkend 13.4.-14.4.2013 sme prišli z Bratislavy oslávit s vami 80.výročie zahájenia turist.sezony.Ubytovali sme sa v penzione Relax.Dobre sme si vybrali,izba bola velmi pekná,cistá,dobre vybavena a majitel velmi milý pán.A ta cena za noclach 80Kcs nas milo prekvapila.
Program bol nabitý celý vikend.V sobotu sme si pozreli zámok Vranov nad Dyji so snizeným vstupným a velmi šíkovnou p.Zuzanou ktora nás zámkom sprevádzala.Bolo vidieť že ju praca bavi,lebo rozpravala od srdca a velkým zanietenim.Bol to zážítok pre mna ako milovníčku historie.Previezli sme sa vlácikom na priehradu a stihli sme aj chutný obed.V nedelu sme boli na hrade Bítov,tiež sa mi to velmi pačilo,potom zase dobrý a lacný obed a ešte sme stihli aj vyhliadkovu lod za znižene vstupné.
Počasie nam všetkým vyšlo,takže možem iba povedat že to bol skvele prežitý víkend a podakovať mestu Vranov a majitelovi penzionu Relax.
+1 #5 Návštěvník ze Znojma 2013-04-14 09:03
Užili jsme si krásnou sobotu. Sice jsme nestihli všechno, ale začátek jara byl parádní. Procházka s průvodkyní kolem Vranova, nahlédnutí do elektrárny, vyhlídková plavba do Bítova... a na závěr kávička s výhledem na pláž a na vodu. Děkujeme!
+1 #4 Petr Láznický 2012-07-30 11:15
Bydleli jsme týden s dvěma malými dětmi v Penzionu Procházka, Zátiší 340, Vranov nad Dyjí. Byli jsme zcela spokojeni - s ubytováním, možností něco si uvařit, s možností pobýt na zahradě s krásným výhledem na zámek, s prostředím i s příjemnou domluvou s paní domácí. Určitě můžeme doporučit. Jen malé upozornění: ubytování je zařízeno velmi prakticky, ale velké jen tak, aby sloužilo jako místo pro přespání.
+3 #3 Josef Uschi Paracek 2012-07-15 08:48
Haben 3 Tage in der Pension Herold verbracht.Das Zimmer und Bad waren schön sauber und ordentlich eingerichtet.Der Service im Restaurant war sehr freundlich, familiär und zuvorkommend.Wenn unser Weg irgendwann wieder nach Vranov führt,werden wir gerne wieder dort übernachten :lol: :D
+4 #2 rodina Pavlova 2011-07-22 14:26
Chcete -li prožít příjemnou a bezstarostnou dovolenou, jeďte do penzionu Relax. Již první kontakt s manželi Ryšavými napovídal, že budeme v dobrých rukou. Po celou dobu našeho pobytu poskytovali trpělivě všem hostům vyčerpávající informace a byli vždy ochotní řešit všechny naše problémy. V neposlední řadě oceňuji nadstandartní čistotu a pořádek. Pobyt v penzionu Relax je opravdu záruka kvality!
Pavlovi
+8 #1 Michal Švarcbach 2011-07-21 13:26
Bydlel jsem 5 dní u paní Kratochvílové a mohu jen doporučit. Vše proběhlo s nadstandardní péčí a ubytování odpovídalo ceně. Ve spojení s výhledem na zámek to byla opravdu příjemná dovolená.

You have no rights to post comments

 • Vranovský zámek
  Vranovský zámek

  Vranovský zámek ležící na řece Dyji, je určitě místem, které je atraktivní nejen pro historii této kulturní památky , ale také pro krásnou přírodu, jež zámek obklopuje

 • Národní park Podyjí
  Národní park Podyjí

  Národní park Podyjí společně s rakouským National Park Thayatal je ukázkou v Evropě zcela unikátního území. O neporušenost tohoto území a přírody se paradoxně zasloužilo více než 40-ti leté období "železné opony", kdy značná část celé oblasti (především na území ČR) byla v hraničním pásmu a tedy nepřístupná.

 • Vranovská přehrada
  Vranovská přehrada

  Vranovská přehrada tzv. Moravský Jadran (Vranov nad Dyjí, Vranovsko, Bítovsko) - tradiční rekreační oblast s příjemně teplou vodou a nesčetnými romantickými zákoutími.

© 2017 ubytování Vranov nad Dyjí Vranov.info - Ubytování Vranov nad Dyjí 723 560 485 | info@vranovnaddyji.cz Web by Golden Orange CMS by Joomla!