723 560 485 | info@vranovnaddyji.cz

Ubytování Vranov nad Dyjí

Ubytování Vranov nad Dyjí

 • 02.jpg
 • 03.jpg
 • Novy-Hradek-1.jpg
 • slide-Hardeggska-vyhlidka.jpg
 • slide-mlyn-Lesna.jpg
 • slide-NP-Podyji-nad-Hamerskymi-vrasami-1.jpg
 • slide-zamek-Vranov-2.jpg
 • zelezna-opona.jpg
InfoCentrum Kniha návštěv Zadat poptávku

Ubytovací zařízení na Vranovsku se zimním provozem

Budete-li hledat na Vranovsku ubytování v zimě, může Vám pomoci přehled ubytovacích zařízení se zimním provozem.

Miért szeretik a kaszinójátékosok a téli nyaralást a hegyekben? A téli szezon kiváló alkalom a hegyi üdülőhelyek látogatására. A téli síterepek a téli sportok és a kaszinójátékok izgalmas keverékét kínálják. Ha szeret szerencsejátékot játszani, ezek a helyek tökéletesek a következő nyaralásához. A kaszinó szerencsejáték-lehetőségei végtelenek a legnépszerűbb síközpontokban, és akár síelés vagy snowboardozás közben is játszhat. Akár blackjacket vagy rulettet is játszhatsz, miközben gyönyörködsz a tájban! Íme néhány ok, amiért a kaszinójátékosok szeretik a téli vakációt a hegyekben: A tél a tökéletes időszak a kaszinók számára, miért ne használja ki a hideg hőmérsékletet, és töltsön el egy kis időt egy hegyi üdülőhelyen? Ha nem vagy Vegas-rajongó, a téli hónapok a magyarországi hegyekben a tökéletes alkalom arra, hogy néhány kaszinójátékkal játssz. Az itt található kaszinó https://kaszinoworld.com/energy/ rengeteg kényelmi szolgáltatást kínálnak, amelyek az egész élményt kellemessé teszik. A kaszinó játékai mellett előkelő szállásokat, hét éttermet és egy teljes körű szolgáltatást nyújtó gyógyfürdőt is találsz. A szobájában nagy sebességű internetkapcsolat, valamint ingyenes újságok is várják a vendégeket.

Zimní rekreace ve Vranově nad Dyjí a na Vranovsku

Zimní rekreace ve Vranově nad Dyjí, v okolí Vranovské přehrady a u NP Podyjí není ještě tolik známá. Nejsou zde podmínky, které má typická zimní rekreace na horách, nenajdete zde ani sjezdovky a lyžařské vleky. Kdo však hledá klidný pobyt v krásné přírodě, ten si přijde na Vranovsku na na své i v zimě.

Působivé výhledy na údolí řeky Dyje a stráně NP Podyjí (jindy skryté listy stromů) lákají k procházkám v poklidné zimní přírodě. I v zimě je možno využít turistické trasy v NP Podyjí (mapa) nebo vycházky po trasách tzv, hledaček v okolí Vranova nad Dyjí.

Běžkování a běžkařské trasy na Vranovsku

Jestliže jsou dobré sněhové podmínky, je možno využít mnohé místní cyklotrasy a turistické stezky jako běžkařské trasy. Lyžování na běžkách v zajímavé krajině se Vám jistě bude líbit. 

 

 
 údolí řeky Dyje v zimě  Vranovský zámek v zimě  Hamerské vrásy v zimě

 

NP Podyjí v zimě   zimní pohled na údolí řeky Dyje   lyžařská stopa na Vranovsku

 

 • Vranovský zámek
  Vranovský zámek

  Vranovský zámek ležící na řece Dyji, je určitě místem, které je atraktivní nejen pro historii této kulturní památky , ale také pro krásnou přírodu, jež zámek obklopuje

 • Národní park Podyjí
  Národní park Podyjí

  Národní park Podyjí společně s rakouským National Park Thayatal je ukázkou v Evropě zcela unikátního území. O neporušenost tohoto území a přírody se paradoxně zasloužilo více než 40-ti leté období "železné opony", kdy značná část celé oblasti (především na území ČR) byla v hraničním pásmu a tedy nepřístupná.

 • Vranovská přehrada
  Vranovská přehrada

  Vranovská přehrada tzv. Moravský Jadran (Vranov nad Dyjí, Vranovsko, Bítovsko) - tradiční rekreační oblast s příjemně teplou vodou a nesčetnými romantickými zákoutími.

© 2017 ubytování Vranov nad Dyjí Vranov.info - Ubytování Vranov nad Dyjí 723 560 485 | info@vranovnaddyji.cz Web by Golden Orange CMS by Joomla!